Naše vize

 

Filosofií naší práce je nabídnout každému pacientovi takovou kvalitu ošetření, jakou dnešní znalosti v oboru zubního lékařství umožňují a to jak z pohledu medicínského a technického, tak z pohledu estetického.

  • Naprostou prioritou je u nás bezbolestnost ošetření, kterou považujeme v dnešní době za standart a v naprosté většině případů ji dokážeme dosáhnout.
  • Každému pacientovi je po vstupním vyšetření navržen individuální plán ošetření, který je    s pacientem důkladně prokonsultován a veškeré fáze ošetření jsou pacientovi vysvětleny. Výsledné řešení je pak průnikem našich doporučení a pacientových přání a možností. K tomu je naše zubní ordinace vybavena moderními přístroji (digitální zubní rentgen, intraorální kamera), které nám umožní ihned interpretovat situaci v ústech pacientovi a názorně vysvětlit a objasnit léčebný plán.
  • Zásadním cílem naší práce je preciznost prováděných výkonů a zubních prací. Na každý výkon máme vyhrazený dostatek času a prostoru, tak abychom každou práci a výkon mohli odvést v maximální možné kvalitě. Distancujeme se od ošetřování pacientů "jak na běžícím páse", případně ošetřování více pacientů jedním lékařem v témže čase, tak jak děje v některých jiných zubních praxích.
  • Samozřejmostí je také respektovaní Vašeho času a proto Vám jsme schopni zaručit, že budete ošetřeni v čase na který jste se objednali bez čekání.
  • Doufáme, že k Vašemu pocitu spokojenosti přispěje i příjemné prostředí čekárny s plasmovou televizí a to, že naše prostory jsou plně klimatizované.