Bělení zubů a zubní ozdoby

Mít krásný a zdravý úsměv se stává módním trendem a nepostradatelnou součástí běžného života každého z nás. Naše ordinace Vám je schopna toto zajistit.

Proč si nechat bělit zuby?

Díky bělení zubů docílíme dlouhodobě světlejšího odstínu Vašeho chrupu. Málokdo ví, že zuby začnou měnit svůj odstín ihned po prořezání do ústní dutiny. Toto je zapříčiněno různými barevnými pigmenty, které se na zuby dostávají z potravin a barvených nápojů. Mezi produkty, které nejčastěji zbarvují Váš chrup, patří zejména kouření, ale i pití černých čajů, kávy nebo Coca coly.

Jak se profesionální bělení provádí?

Bělení zubů můžeme v zásadě rozdělit na bělení domácí, bělení ordinační a bělení kombinované, které se nám osvědčilo nejvíce a patří sem i metoda Purewhitening-www.purewhitening.cz Tento systém bělení zubů patentovaný MUDr. Zvolánkem kombinuje bělení domácí a bělení ordinační pomocí originálních bělících formulí, které pacient aplikuje doma do individálně zhotovených nosičů a po 14 dnech je provedeno finální dobělení zubů v ordinaci.

Jak probíhá domácí bělení zubů?

Na základě otisků  situace v ústech jsou zhotoveny individální nosiče bělící směsi, do kterých si pacient sám doma aplikuje bělící gel.Nosiče si pacient nasadí vždy na noc a celá procedura trvá cca 14 dní.

Jak probíhá ordinační bělení zubů?

Ordinační bělení spočívá v nanesení ochranné hmoty na dásně, která je pomáhá chránit před agresivním bělícím přípravkem. Následně je aplikován bělící přípravek na povrch zubů, tato ordinační fáze trvá cca 60 až 90 minut. Před samotným bělením doporučujeme konzultaci s dentální hygienistkou nebo stomatologem o vhodnosti této metody pro jeho chrup.